Obsah nákupního košíku
Nakoupeno oblečení za:
0,- Kč

Jméno
Heslo
Registrace

Schránka s odloženým oblečením (0)

Věrnostní program

Co je náš věrnostní program ?

Zákaznice či zákazníci, kteří jsou zařazeni do našeho věrnostního programu, mají právo uplatnit slevu při dokončení objednávky způsobem ponížení ceny o sumu naspořených věrnostních kreditů.

Věrnostní kredit, jeho hodnota, a způsob nabití a uplatnění věrnostních kreditů

Hodnota věrnostního kreditu je stanovena na částku 0,06 Kč.
Příklad: pokud budete mít 1.000 kreditů můžete si uplatnit slevu ve výši 60,- Kč. Po uplatnění věrnostních kreditů pro ponížení objednávky budou Vaše kredity poníženy o daný počet.
Kredity jsou na Váš účet připisovány po uhrazení objednávky vždy způsobem
1,- Kč = 1 věrnostní kredit s tím, že do přepočtu se nepočítají poplatky nutné na přepravu.

Podmínky pro využití věrnostního programu


Do věrnostního programu internetového obchodu Ladies Fashion je zařazený každý zákazník, který provede registraci, a pod tímto účtem uskuteční objednávku, která bude vyfakturována a uhrazena. Pro následné využití slevy je nutno každou další objednávku provádět jako přihlášený uživatel, abychom Vám mohli věrnostní kredity přidat na tento Vámi registrovaný účet.

Závěrečné ustanovení

Provozovatel internetového obchodu Ladies Fashion si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit finanční hodnotu věrnostního kreditu. Provozovatel si také vyhrazuje právo vyřadit zákazníka či zákaznici z toho věrnostního systému. Důvodem k vyřazení ze systému může být nevyzvednutí zásilky či opakované stornování objednávek. Pokud dojde k vyřazení zákazníka ze systému, bude o této skutečnosti informován prostřednictvím emailu a nadále mu již nebudou na jeho účet připisovány žádné kredity, a i předchozí kredity budou anulovány.